شرح کالا و خدمات ایران اکازیون

با مراجعه به وبسایت ایران اکازیون میتوانید املاک خود را رایگان و یا با تعرفه مشخص شده، ثبت کنید تا پس از تائید توسط کاربر رایانه در لیست املاک اصلی قابل مشاهده شود.

روش ثبت ملک بدین گونه است که با کلیک روی دکمه "+سپردن ملک" اطلاعات ملک را درج و سپس با انتخاب آیتم‌های"قبول قوانین و مقررات" و "نوع آگهی" فایل خود را ارسال می‌کنید. در مرحله بعد، در صورتی که نوع آگهی را انتخاب کرده باشید دکمه "پرداخت صورتحساب" نمایش داده میشود و با کلیک روی دکمه فوق فاکتور مربوطه صادر و با مشاهده جزئیات و کلیک روی دکمه پرداخت نهایی، پرداخت خود را انجام می‌دهید. همچنین در صورتی که مراحل پرداخت را کامل نکردید بعدا با ورود به صفحه کاربری و مراجعه به صفحه "فاکتورهای من"، میتوانید فرایند تکمیلی را انجام دهید.

در صورتی که میخواهید از وضعیت املاک خود و امکانات بیشتری از جمله انتخاب فایل های مورد پسند، وضعیت فاکتورها، تعداد املاک و ویرایش املاک بهرمند شوید با استفاده از بخش "حساب من"، حساب کاربری خود را فعال کنید. به این صورت که ابتدا شماره موبایل خود را در کادر "شماره موبایل" تایپ و سپس با کلیک روی دکمه "مرحله بعد" رمز عبور به تلفن همراه شما ارسال شود. در پایان کد مربوطه را در کادر "رمز عبور" تایپ و وارد حساب کاربری خود شوید.


2018-10-07, 10:39:43


ایران اکازیون

ایران اکازیون مرکز معرفی و خرید و فروش املاک اکازیون ایران آماده درج فایل های شما در وب سایت جهت معرفی انها به خریداران می باشد.

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

آدرس :
ایمیل : info[at]iranoccasion.com
تلفن : 09358230011
بالا