شرح کالا و خدمات ایران اکازیون

با مراجعه به وبسایت ایران اکازیون میتوانید املاک خود را رایگان و یا با تعرفه مشخص شده، ثبت کنید تا پس از تائید توسط کاربر رایانه در لیست املاک اصلی قابل مشاهده شود.

روش ثبت ملک بدین گونه است که با کلیک روی دکمه "+سپردن ملک" اطلاعات ملک را درج و سپس با انتخاب آیتم‌های"قبول قوانین و مقررات" و "نوع آگهی" فایل خود را ارسال می‌کنید. در مرحله بعد، در صورتی که نوع آگهی را انتخاب کرده باشید دکمه "پرداخت صورتحساب" نمایش داده میشود و با کلیک روی دکمه فوق فاکتور مربوطه صادر و با مشاهده جزئیات و کلیک روی دکمه پرداخت نهایی، پرداخت خود را انجام می‌دهید. همچنین در صورتی که مراحل پرداخت را کامل نکردید بعدا با ورود به صفحه کاربری و مراجعه به صفحه "فاکتورهای من"، میتوانید فرایند تکمیلی را انجام دهید.

در صورتی که میخواهید از وضعیت املاک خود و امکانات بیشتری از جمله انتخاب فایل های مورد پسند، وضعیت فاکتورها، تعداد املاک و ویرایش املاک بهرمند شوید با استفاده از بخش "حساب من"، حساب کاربری خود را فعال کنید. به این صورت که ابتدا شماره موبایل خود را در کادر "شماره موبایل" تایپ و سپس با کلیک روی دکمه "مرحله بعد" رمز عبور به تلفن همراه شما ارسال شود. در پایان کد مربوطه را در کادر "رمز عبور" تایپ و وارد حساب کاربری خود شوید.


2018-10-07, 10:39:43


ایران اکازیون بانک اطلاعات املاک | خرید و فروش ویلا زمین ملک آپارتمان در شمال

ایران اکازیون سامانه اطلاعات جامع املاک می باشد که در حال حاضر فعالیت آن در غرب مازندران از نور تا رامسر می باشد و بزودی گیلان و استان مازندران نیز به آن افزوده خواهد شد. در صورتی که قصد خرید ملک اعم از ویلا زمین آپارتمان در شمال بالاخص شهرهای غرب مازندران را دارید. شامل شهر های نور نوشهر چالوس کلاردشت کلارآباد متل قو و سلمانشهر و عباس اباد و نشتارود و تنکابن و دو هزار و سه هزار و رامسر را دارید می توانید از امکانات این سایت استفاده نمایید. ویژگی مهم این سایت در مقایسه با سایت های شیپور و دیوار اولا فعالیت تخصصی این سایت در حوزه املاک و ساخت و ساز است و ثانیا خدمات سایت رایگان می باشد و آگهی ها به صورت بلند مدت در سایت درج خواهند شد.با ایران اکازیون ملک خود را ارزان و اکازیون بخرید و به سرعت بفروشید.

ایران اکازیون

ایران اکازیون مرکز معرفی و خرید و فروش املاک اکازیون ایران آماده درج فایل های شما در وب سایت جهت معرفی انها به خریداران می باشد.

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

آدرس :
ایمیل : info[at]iranoccasion.com
تلفن : 09358230011
بالا