قوانین و مقررات ایران اکازیون

سایت ایران اکازیون فقط خرید و فروش آسان را برای کاربران ایجاد می‌کند و کلیه مسائل حقیقی و حقوقی و همچنین صحت مالکیت ملک و یا املاک درج شده در وبسایت بر عهده سپارنده فایل می‌باشد.
لطفا در مورد خرید هر نوع ملک در هر نقطه‌ای از کشور پس از رویت و حصول اطمینان کامل از احراز مالکیت و صحت مدارک و استعلامات ادارات مربوطه، خرید و فروش خود را انجام دهید و در غیر اینصورت سایت و یا مدیریت ایران اکازیون هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت هر گونه مدارک ارائه شده از خریدار و فروشنده ندارد.

2018-01-25, 17:59:16


ایران اکازیون بانک اطلاعات املاک | خرید و فروش ویلا زمین ملک آپارتمان در شمال

ایران اکازیون سامانه اطلاعات جامع املاک می باشد که در حال حاضر فعالیت آن در غرب مازندران از نور تا رامسر می باشد و بزودی گیلان و استان مازندران نیز به آن افزوده خواهد شد. در صورتی که قصد خرید ملک اعم از ویلا زمین آپارتمان در شمال بالاخص شهرهای غرب مازندران را دارید. شامل شهر های نور نوشهر چالوس کلاردشت کلارآباد متل قو و سلمانشهر و عباس اباد و نشتارود و تنکابن و دو هزار و سه هزار و رامسر را دارید می توانید از امکانات این سایت استفاده نمایید. ویژگی مهم این سایت در مقایسه با سایت های شیپور و دیوار اولا فعالیت تخصصی این سایت در حوزه املاک و ساخت و ساز است و ثانیا خدمات سایت رایگان می باشد و آگهی ها به صورت بلند مدت در سایت درج خواهند شد.با ایران اکازیون ملک خود را ارزان و اکازیون بخرید و به سرعت بفروشید.

ایران اکازیون

ایران اکازیون مرکز معرفی و خرید و فروش املاک اکازیون ایران آماده درج فایل های شما در وب سایت جهت معرفی انها به خریداران می باشد.

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

آدرس :
ایمیل : info[at]iranoccasion.com
تلفن : 09358230011
بالا