راهنمای خرید ویلا در رامسر , چطور در رامسر ویلا بخریم ؟

رامسر آخرین شهر در در محدوده استان مازندران و در غربی ترین نقطه مازندران قرار دارد. فاصله شهر رامسر تا تهران ۲۷۷ کلیومتر می باشد و زمان سفر در حالت عادی و بدون ترافیک حدودا ۵ ساعت بوده و در زمان ایام تعطیل عید ممکن است در اوج شلوغی تا ۱۲ ساعت نیز به طول می انجامد. اطلاعات بیشتر اینجا را بخوانید.

مقاصد گردشگری و خاص رامسر نظیر تله کابین رامسر , آب گرم رامسر , پارک های جنگلی رامسر و سواحل زیبای رامسر این منطقه را به یکی از مقاصد گردشگران خارج از کشور علی الخصوص گرشگران کشور های عرب زبان بدل نموده است. با توجه به این نکته نباید انتظار داشته باشید که خرید ویلا در مناطق پرتردد و خاص رامسر با بودجه کم میسر شود.

اگر به شهر رامسر گذر کرده باشید در ارتفاعات مناطقی از رامسر برج های بزرگی را خواهید دید که توسط سرمایه داران بنام در این منطقه ساخته و سرمایه گذاری شده است.

از مناطق پرطرفدار برای خرید ویلا در رامسر را می توان رمک , چهارصددستگاه , کتالم و سادات شهر , اربه کله را نام برد.

برای خرید ویلا در رامسر اولین مرحله این است که توجه کنید در ایام تعطیلات رسمی نظیر ایم عید و تعطیلات چند روزه این رسیدن به این منطقه بسیار سخت است زیرا شهرهای شمالی با معضل ترافیک در این ایام روبرو هستند و ممکن است از چالوس تا رامسر تا چندین ساعت در ترافیک باشید. بنابراین باید زمان سفر خود را طوری برنامه ریزی کنید که بتوانید با این مشکل کنار بیایید. بیشتر بخوانید
رامسر    کد:38837
رامسر    کد:38824
رامسر    کد:38823
رامسر    کد:38056
رامسر    کد:37330
رامسر    کد:37329
رامسر    کد:36756
رامسر    کد:36754
رامسر    کد:36753
رامسر    کد:36741
رامسر    کد:36738
رامسر    کد:36735
رامسر    کد:36734
رامسر    کد:36732
رامسر    کد:36730
رامسر    کد:35811

مجموع فایل های مطابق با جستجو: 41   صفحه: 1   از : 1 صفحه

ایران اکازیون بانک اطلاعات املاک | خرید و فروش ویلا زمین ملک آپارتمان در شمال

ایران اکازیون سامانه اطلاعات جامع املاک می باشد که در حال حاضر فعالیت آن در غرب مازندران از نور تا رامسر می باشد و بزودی گیلان و استان مازندران نیز به آن افزوده خواهد شد. در صورتی که قصد خرید ملک اعم از ویلا زمین آپارتمان در شمال بالاخص شهرهای غرب مازندران را دارید. شامل شهر های نور نوشهر چالوس کلاردشت کلارآباد متل قو و سلمانشهر و عباس اباد و نشتارود و تنکابن و دو هزار و سه هزار و رامسر را دارید می توانید از امکانات این سایت استفاده نمایید. ویژگی مهم این سایت در مقایسه با سایت های شیپور و دیوار اولا فعالیت تخصصی این سایت در حوزه املاک و ساخت و ساز است و ثانیا خدمات سایت رایگان می باشد و آگهی ها به صورت بلند مدت در سایت درج خواهند شد.با ایران اکازیون ملک خود را ارزان و اکازیون بخرید و به سرعت بفروشید.

ایران اکازیون

ایران اکازیون مرکز معرفی و خرید و فروش املاک اکازیون ایران آماده درج فایل های شما در وب سایت جهت معرفی انها به خریداران می باشد.

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

آدرس :
ایمیل : info[at]iranoccasion.com
تلفن : 09358230011
بالا