برای مشاهده ملک های شهر مورد نظر خود از جستجوی سریع استفاده نمایید ، در صورتی که تمایل دارید از متغیرهای بیشتری در جستجوی خود استفاده کنید پیشنهاد می کنیم از جستجوی پیشرفته استفاده کنید.

جستجوی پیشرفته

شمال گستر

برترین املاک شهر کلارآباد

در صورتی که قصد مشاوره جهت خرید و فروش ملک در شهر کلارآباد را دارید می توانید با مشاورین املاک معتبر شهر که در زیر معرفی شده اند تماس بگیرید و از خدمات و مشاوره آنها استفاده نمایید.


املاک و مهندسی شمال گستر

مشاهده آگهی ها | تماس

املاک و مهندسی شمال گستر

مشاهده آگهی ها | تماس

املاک و مهندسی شمال گستر

مشاهده آگهی ها | تماس

املاک و مهندسی شمال گستر

مشاهده آگهی ها | تماس

املاک و مهندسی شمال گستر

مشاهده آگهی ها | تماس

ویژه های اکازیون جهت خرید ویلا در شهر کلارآباد


فروش زمین در کلارآباد کوهپایه دید به دریا    کد:38937

آخرین آگهی های فروش ویلا در شهر کلارآباد


فعال
   کد:39948
یک هفته پیش
خرید ویلا در شمال مجاور نمک آبرود کلارآباد یالبندان دوبلکس    کد:38821
   کد:39761
3 هفته پیش
   کد:39943
4 هفته پیش
   کد:39224
یک ماه پیش
 خرید ویلا در شمال - ویلا 500 متر در کلارآباد    کد:39111
یک ماه پیش
   کد:39876
2 ماه پیش
فروش ویلا 300 متر در کلارآباد اکازیون    کد:39520
2 ماه پیش
ویلا ۷۰۰ متری کلار آباد شهید بهشتی     کد:39921
2 ماه پیش
 فروش ویلا ۱۴۰ متر در کلارآباد خوشامیان الهیه    کد:39651
   کد:39569
خرید ویلا در کلارآباد یالبندان ۷ میلیارد تومان    کد:39707
خرید ویلا لاکچری داخل شهرک کلارآباد خبابان شعبانی    کد:39764
   کد:39754
3 ماه پیش
   کد:39070
3 ماه پیش

شمال گستر

مجموع فایل های مطابق با جستجو: 107   صفحه: 1   از : 6 صفحه

راهنمای خرید ویلا در کلارآباد

کلارآباد یکی از شهرهای مهم و بروز ساحلی در غرب مازندران می باشد که در فاصله 18 کیلومتری شهرچالوس (ازادراه تهران - شمال) قرار دارد و یکی از بهترین مناطق ساحلی و جنگلی می باشد . از امتیازات ویژه شهر کلارآباد نزدیکی به آزاد راه تهران - شمال ، وجود تله کابین منحصر بفرد نمک ابرود ، داشتن ساحل و جنگل به فاصله نزدیک ، دسترسی به فرودگاه نوشهر ، وجود مراکز خرید مدرن می باشد. این منطقه توامان زیبایی و امکان راحتی زندگی را با هم دارد.

از مناطق کلارآباد برای خرید ویلا می توان به : شهرک نمک ابرود ، شهرک دریانوردان ، میانکی ، یالبندان ، خوشامیان ، شهرک امیردشت ، الغدیر ، الهیه ، کلارآباد بالا ، چارز ، جیسا ، اسپیرود و جاده صدا و سیما اشاره کرد.

خرید ویلا در کلاراباد / قیمت خرید ویلا در کلارآباد :

برای خرید ویلا کلارآباد می توانید با گروه ملکی ایران اکازیون تماس بگیرید و یا صفحه "خرید ویلا کلاراباد" سایت ما را مشاهده نمایید. قیمت خرید ویلا در کلارآباد به منطقه و کیفیت ویلا و موقعیت زمین وابسته می باشد. با در نظر گرفتن این عوامل در حال حاضر در تاریخ 10 تیر 1399 قیمت ویلا های نوساز کمتر از عدد 2 ملیارد نخواهد بود و برای ویلاهای قدیمی تر نیز عدد 1.5 ملیارد را باید در نظر گرفت.

فروش ویلا در کلارآباد

در صورتی که قصد خرید ویلا در کلاراباد را دارید کافی است با ما تماس بگیرید تا ملک شما را در سامانه و وب سایت ایران اکازیون فایل نماییم و بر روی فروش ویلا کلارآباد شما اقدام کنیم.

شهرک امیردشت یکی از شهرک های بسیار قدیمی و بنام در شمال کشور می باشد که به دلیل برند شدن و البته زیرساخت موجود ارزش و قیمت بالایی دارد و خرید ویلا در این شهرک مستلزم بودجه های بسیار زیاد می باشد . همچنین فایل های زیادی در این شهرک برای خری ویلا موجود نیست . اگر قصد خرید ویلا در شهرک امیردشت دارید و حداقل 30 - 40 ملیارد بودجه برای این خرید در نظر گرفته اید با ما تماس بگیرید.

ارزش خرید ویلا در کلارآباد : سوالی که شاید برای خیلی از افراد مطرح شود این است که آیا خرید ویلا کلاراباد ارزش ذاتی دارد ؟ جواب مسلما بله است. این منطقه سالیان سال است که از وضعیت کشاورزی و باغداری جدا شده و در حال تبدیل به یکی از مناطق تهرانی نشین شمال است. زیرا دسترسی این منطقه تا تهران کمتر از 3 - 4 ساعت می باشد. رسیدن به ساحل دریا و کوه و مناطق شهری ظرف 3 - 4 ساعت طرفدران زیادی دارد. که همین امر موجب افزایش 3 تا 5 برابری قیمت در 1 - 2 سال اخیر شده است.

ریسک خرید ویلا در کلارآباد : ریسک خرید ویلا در کلاراباد بسیار پایین است . اغلب زمین ها سند دارند و حتی زمین های بدون سند دارای بنچاق و ریشه اصلاحات ارضی می باشد . زمین های علوی و بنیادی و اوقافی و منابع طبیعی در این مناطق اگرچه وجود دارند ولی دارای شناسنامه هستند و کمی تحقیق قابل کشف می باشد. فروش یک ملک به چند نفر در این منطقه بسیار کم می باشد.

ایران اکازیون مرجع خرید و فروش زمین ویلا و آپارتمان در شمال

ایران اکازیون : در صورتی که قصد خرید ویلا در شمال در شهرهای غرب مازندران از نور تا رامسر را دارید ایران اکازیون با آگهی بیش از 5000 فایل در این مهم به شما یاری خواهد رساند. آگهی های فروش ملک در شمال شامل ویلا و زمین جنگلی و ساحلی و کوهپایه می باشد که با هر بودجه ای می توانید فایل مورد نظر خود را پیدا نمایید. همچنین جهت بررسی و مشاوره قیمت ها ، قیمت آگهی فایل ها را بررسی نمایید تا بتوانید برای خرید ویلا در شمال اقدام نمایید. جهت خرید ویلا در شمال ، جهت خرید زمین در شمال و جهت خرید آپارتمان در شمال ایران اکازیون آگهی های شهرهای غرب مازندران شامل نور ، ایزدشهر ، نوشهر ، چمستان ، چالوس ، هچیرود ، نمک ابرود ، کلارآباد متل قو و سلمانشهر ، عباس آباد ، نشتارود ، تنکابن (شهسوار) ، کتالم و سادات شهر و رامسر را در خود جای داده است. این آگهی ها توسط مشاوران املاک و اشخاص به مدت 1 ماه تا 1 سال در سایت به صورت فعال می مانند و می توانید جهت مشاوره با همکاران ما در تماس باشید. همچنین با ثبت ویلا و زمین و آپارتمان خود در سایت ما فرصت دیده شدن آگهی خود را در یک بازه زمانی یکساله به صدها هزار کاربر بدهید تا شانس فروش ملک شما چندین برابر شود. با ایران اکازیون خرید ویلا در شمال و خرید زمین در شمال آسان تر خواهد بود.

ایران اکازیون

ایران اکازیون بزرگترین وب سایت تخصصی خرید و فروش املاک و ثبت آگهی در حوزه خرید و فروش املاک اعم از زمین ویلا و آپارتمان و باغ در شمال کشور می باشد.

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

آدرس :
ایمیل : info[at]iranoccasion.com
تلفن پشتیبانی :01191011153