شمال گستر

ایران اکازیون بزرگترین سایت اطلاعات ملکی در غرب مازندران می باشد که به طور تخصصی در حوزه املاک فعالیت می نماید. گروه ایران اکازیون از سال 98 با هدف ارایه خدمات تخصصی املاک در غرب مازندران و شرق گیلان فعالیت خود را اغاز کرده است. ایران اکازیون یک سایت آگهی ملکی می باشد که به طور تخصصی در زمینه خرید و فروش و معرفی املاک اعم از ویلا و زمین و آپارتمان در غرب مازندران فعالیت می نماید.

اشخاص عادی و مشاورین محترم املاک می توانند با معرفی املاک خود در سایت ایران اکازیون به طور رایگان و یا بصورت ویژه فرصت دیده شدن آگهی های ملکی خود را چند برابر نمایند.

شما می توانید برای مشاهده مزایای ثبت آگهی در ایران اکازیون از صفحه "مزایای ثبت آگهی در ایران اکازیون" دیدن فرمایید.

همچنین توجه بفرمایید ایران اکازیون ارتباطی با املاک اکازیون و املاک مشابه و وب سایت هایی که آدرس اینترنتی آنها با ایران اکازیون مشابهت دارد ندارد.

ایران اکازیون مرجع خرید و فروش زمین ویلا و آپارتمان در شمال

ایران اکازیون : در صورتی که قصد خرید ویلا در شمال در شهرهای غرب مازندران از نور تا رامسر را دارید ایران اکازیون با آگهی بیش از 5000 فایل در این مهم به شما یاری خواهد رساند. آگهی های فروش ملک در شمال شامل ویلا و زمین جنگلی و ساحلی و کوهپایه می باشد که با هر بودجه ای می توانید فایل مورد نظر خود را پیدا نمایید. همچنین جهت بررسی و مشاوره قیمت ها ، قیمت آگهی فایل ها را بررسی نمایید تا بتوانید برای خرید ویلا در شمال اقدام نمایید. جهت خرید ویلا در شمال ، جهت خرید زمین در شمال و جهت خرید آپارتمان در شمال ایران اکازیون آگهی های شهرهای غرب مازندران شامل نور ، ایزدشهر ، نوشهر ، چمستان ، چالوس ، هچیرود ، نمک ابرود ، کلارآباد متل قو و سلمانشهر ، عباس آباد ، نشتارود ، تنکابن (شهسوار) ، کتالم و سادات شهر و رامسر را در خود جای داده است. این آگهی ها توسط مشاوران املاک و اشخاص به مدت 1 ماه تا 1 سال در سایت به صورت فعال می مانند و می توانید جهت مشاوره با همکاران ما در تماس باشید. همچنین با ثبت ویلا و زمین و آپارتمان خود در سایت ما فرصت دیده شدن آگهی خود را در یک بازه زمانی یکساله به صدها هزار کاربر بدهید تا شانس فروش ملک شما چندین برابر شود. با ایران اکازیون خرید ویلا در شمال و خرید زمین در شمال آسان تر خواهد بود.

ایران اکازیون

ایران اکازیون بزرگترین وب سایت تخصصی خرید و فروش املاک و ثبت آگهی در حوزه خرید و فروش املاک اعم از زمین ویلا و آپارتمان و باغ در شمال کشور می باشد.

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

آدرس :
ایمیل : info[at]iranoccasion.com
تلفن پشتیبانی :01191011153