راهنمای ثبت آگهی در ایران اکازیون

1. عنوان آگهی را به درستی انتخاب کنید زیرا در موتور های جستجو ثبت میشود و حداکثر می تواند 60 کاراکتر باشد.

2 .حتی المقدور تمام فیلد های آگهی را پر کنید و حتما از عکس در آگهی استفاده نمایید. استفاده از عکس بازدید آگهی شما را بسیار افزایش می دهد.

3. فیلدهای زیر اجباری هستند و حتما باید پر شوند : عنوان اگهی - هویت آگهی دهنده - نوع ملک - شهر - موبایل - نام آگهی دهنده - قیمت - موضوع - قوانین و نقشه

4. در مورد منطقه می توانید از نام خیابان اصلی یا روستا یا منطقه اصلی که ملک در آن قرار دارد استفاده کنید.

5. در حال حاضر فقط شهرهای غرب مازندران از رامسر تا چمستان آگهی ثبت میشود

6. در صورت بروز اشکال در سامانه لطفا از از طریق این لینک به ما اطلاع دهید.

موقعیت ملک خود را روی نقشه کلیک کنید
ثبت آگهی در ایران اکازیون به منزله موافقت و تایید قوانین و مقررات ایران اکازیون می باشد.

ایران اکازیون بانک اطلاعات املاک | خرید و فروش ویلا زمین ملک آپارتمان در شمال

ایران اکازیون سامانه اطلاعات جامع املاک می باشد که در حال حاضر فعالیت آن در غرب مازندران از نور تا رامسر می باشد و بزودی گیلان و استان مازندران نیز به آن افزوده خواهد شد. در صورتی که قصد خرید ملک اعم از ویلا زمین آپارتمان در شمال بالاخص شهرهای غرب مازندران را دارید. شامل شهر های نور نوشهر چالوس کلاردشت کلارآباد متل قو و سلمانشهر و عباس اباد و نشتارود و تنکابن و دو هزار و سه هزار و رامسر را دارید می توانید از امکانات این سایت استفاده نمایید. ویژگی مهم این سایت در مقایسه با سایت های شیپور و دیوار اولا فعالیت تخصصی این سایت در حوزه املاک و ساخت و ساز است و ثانیا خدمات سایت رایگان می باشد و آگهی ها به صورت بلند مدت در سایت درج خواهند شد.با ایران اکازیون ملک خود را ارزان و اکازیون بخرید و به سرعت بفروشید.

ایران اکازیون

ایران اکازیون مرکز معرفی و خرید و فروش املاک اکازیون ایران آماده درج فایل های شما در وب سایت جهت معرفی انها به خریداران می باشد.

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

آدرس :
ایمیل : info[at]iranoccasion.com
تلفن : 09358230011
بالا