راهنمای ثبت آگهی در ایران اکازیون

1. عنوان آگهی را به درستی انتخاب کنید زیرا در موتور های جستجو ثبت میشود و حداکثر می تواند 60 کاراکتر باشد.

2 .حتی المقدور تمام فیلد های آگهی را پر کنید و حتما از عکس در آگهی استفاده نمایید. استفاده از عکس بازدید آگهی شما را بسیار افزایش می دهد.

3. فیلدهای زیر اجباری هستند و حتما باید پر شوند : عنوان اگهی - هویت آگهی دهنده - نوع ملک - شهر - موبایل - نام آگهی دهنده - قیمت - موضوع - قوانین و نقشه

4. در مورد منطقه می توانید از نام خیابان اصلی یا روستا یا منطقه اصلی که ملک در آن قرار دارد استفاده کنید.

5. در حال حاضر فقط شهرهای غرب مازندران از رامسر تا چمستان آگهی ثبت میشود

6. در صورت بروز اشکال در سامانه لطفا از از طریق این لینک به ما اطلاع دهید.

در صورت تمایل موقعیت ملک خود را روی نقشه کلیک کنید
ثبت آگهی در ایران اکازیون به منزله موافقت و تایید قوانین و مقررات ایران اکازیون می باشد.

ایران اکازیون مرجع خرید و فروش زمین ویلا و آپارتمان در شمال

ایران اکازیون : در صورتی که قصد خرید ویلا در شمال در شهرهای غرب مازندران از نور تا رامسر را دارید ایران اکازیون با آگهی بیش از 5000 فایل در این مهم به شما یاری خواهد رساند. آگهی های فروش ملک در شمال شامل ویلا و زمین جنگلی و ساحلی و کوهپایه می باشد که با هر بودجه ای می توانید فایل مورد نظر خود را پیدا نمایید. همچنین جهت بررسی و مشاوره قیمت ها ، قیمت آگهی فایل ها را بررسی نمایید تا بتوانید برای خرید ویلا در شمال اقدام نمایید. جهت خرید ویلا در شمال ، جهت خرید زمین در شمال و جهت خرید آپارتمان در شمال ایران اکازیون آگهی های شهرهای غرب مازندران شامل نور ، ایزدشهر ، نوشهر ، چمستان ، چالوس ، هچیرود ، نمک ابرود ، کلارآباد متل قو و سلمانشهر ، عباس آباد ، نشتارود ، تنکابن (شهسوار) ، کتالم و سادات شهر و رامسر را در خود جای داده است. این آگهی ها توسط مشاوران املاک و اشخاص به مدت 1 ماه تا 1 سال در سایت به صورت فعال می مانند و می توانید جهت مشاوره با همکاران ما در تماس باشید. همچنین با ثبت ویلا و زمین و آپارتمان خود در سایت ما فرصت دیده شدن آگهی خود را در یک بازه زمانی یکساله به صدها هزار کاربر بدهید تا شانس فروش ملک شما چندین برابر شود. با ایران اکازیون خرید ویلا در شمال و خرید زمین در شمال آسان تر خواهد بود.

ایران اکازیون

ایران اکازیون مرکز معرفی و خرید و فروش املاک اکازیون ایران آماده درج فایل های شما در وب سایت جهت معرفی انها به خریداران می باشد.

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

آدرس :
ایمیل : info[at]iranoccasion.com
تلفن : 09358230011
بالا