زمین فروشی در نوشهر کجور

کد ملک : 38743
نام آگهی دهنده : ایران اکازیون

هویت آگهی دهنده: کاربر

نوع ملک: زمین

شهر موقعیت این ملک : نوشهر

منطقه : کجور (مشاهده همه املاک کجور)

متراژ زمین: 14476 متر مربع

موقعیت: کشاورزی

سند: بدون سند

کاربری: -

بر: 2

آدرس: استان مازندران-شهرستان نوشهر-بخش کجور

تاریخ ثبت یا 1398/05/17


  قیمت: 1,954,260,000 تومان

  یافتن روی نقشه:

فرصتی استثنایی و تکرار نشدنی جهت سرمایه گذاری قابل توجه سرمایه گذاران آینده نگر و علاقه مند جهت سرمایه گذاری در زمینه دامپروری زمین به متراژ14476 مترمربع بامجوزدامپروری صنعتی- فوق العاده ویژگی و شرایط ممتاز: 1- زمین دارای بهترین ابعاد جهت اجرای ساخت سوله پرورش گوسفند،گاوداری، مرغداری وگلخانه می باشد. 2- قرار گرفتن در منطقه مناسب جهت سرمایه گذاری واستفاده ازتسهیلات کم بهره جهادکشاورزی 3- دسترسی سریع وآسان به مراکز شهری 4- داشتن مجوزات لازم جهت راه اندازی دامداری 5- زمین دارای اسنادمعتبربا استعلام ازادارات منابع طبیعی و جهادکشاورزی وسایرادارات می باشد. 6- جهت سند زمین دراداره ثبت واسناداملاک ،ثبت نام اینترنتی شده است وگرفتن سنددرحال انجام است. 7- واقع درمنطقه خوش آب وهوای ییلاقی کجورازتوابع نوشهر باچشم اندازی زیبا و کنارکوه 8- همراه با مجوزات لازم جهت پرورش گوسفند(400رأس بره پرواری) گاو(200رأس گوساله گوشتی) و... 9- دارای چاه آب 10- برای احداث باغ فندق و گردودرکناردامداری نیزبسیار مناسب است. 11- چنانچه خریدارمایل به شراکت وسرمایه گذاری جهت راه اندازی دامپروری باشد نیزامکان همکاری وجود


در هنگام تماس با ما لطفا کد ملک را اعلام بفرمایید.

در باره فایل "زمین فروشی در نوشهر کجور" بیشتر بدانید :

آخرین موارد مشابه
نوشهر    کد:38778
نوشهر    کد:38760
نوشهر    کد:38538

مشاهده همه فایل های خرید زمین در نوشهر

ایران اکازیون بانک اطلاعات املاک | خرید و فروش ویلا زمین ملک آپارتمان در شمال

ایران اکازیون سامانه اطلاعات جامع املاک می باشد که در حال حاضر فعالیت آن در غرب مازندران از نور تا رامسر می باشد و بزودی گیلان و استان مازندران نیز به آن افزوده خواهد شد. در صورتی که قصد خرید ملک اعم از ویلا زمین آپارتمان در شمال بالاخص شهرهای غرب مازندران را دارید. شامل شهر های نور نوشهر چالوس کلاردشت کلارآباد متل قو و سلمانشهر و عباس اباد و نشتارود و تنکابن و دو هزار و سه هزار و رامسر را دارید می توانید از امکانات این سایت استفاده نمایید. ویژگی مهم این سایت در مقایسه با سایت های شیپور و دیوار اولا فعالیت تخصصی این سایت در حوزه املاک و ساخت و ساز است و ثانیا خدمات سایت رایگان می باشد و آگهی ها به صورت بلند مدت در سایت درج خواهند شد.با ایران اکازیون ملک خود را ارزان و اکازیون بخرید و به سرعت بفروشید.

ایران اکازیون

ایران اکازیون مرکز معرفی و خرید و فروش املاک اکازیون ایران آماده درج فایل های شما در وب سایت جهت معرفی انها به خریداران می باشد.

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

آدرس :
ایمیل : info[at]iranoccasion.com
تلفن : 09358230011
بالا