فروش زمین در نور چمستان

کد ملک : 38756
نام آگهی دهنده : بهرام

  زمین: 282 متر

  موقعیت: کوهپایه، شهرکی، جنگلی، مسکونی

  سند: بدون سند

  کاربری: -

  بر: 12

  تاریخ ثبت: 1398/06/03


  قیمت: 198,000,000 تومان

  یافتن روی نقشه:

یک قواره زمین 282 متری شهرکی آماده ساخت ویلای لوکس با ویوی ابدی جنگل واقع در دهکده برند توریستی نعمت آباد چمستان داخل شهرک ایده آل تهرانی نشین، قواره های شهرک تفکیک شده، تعدادی ساخته شده و تعدادی مشغول ساخت و ساز هستند پلاک 1 جنگل فاصله با شهر 5 دقیقه دارای تأییدیه از دهیار و رئیس محترم شورای اسلامی عوارض دهیاری کامل پرداخت شده است پیش بینی مخزن آب اختصاصی و ترانس برق اختصاصی برای شهرک فوق العاده بکر و دیدنی جنگلی، زمین تخت، در ارتفاع. متری 700هزار تومان فروش فقط نقدی و بیواسطه 09219640785 خریدار واقعی تماس بگیرد.

آخرین موارد مشابه

ایران اکازیون بانک اطلاعات املاک | خرید و فروش ویلا زمین ملک آپارتمان در شمال

ایران اکازیون سامانه اطلاعات جامع املاک می باشد که در حال حاضر فعالیت آن در غرب مازندران از نور تا رامسر می باشد و بزودی گیلان و استان مازندران نیز به آن افزوده خواهد شد. در صورتی که قصد خرید ملک اعم از ویلا زمین آپارتمان در شمال بالاخص شهرهای غرب مازندران را دارید. شامل شهر های نور نوشهر چالوس کلاردشت کلارآباد متل قو و سلمانشهر و عباس اباد و نشتارود و تنکابن و دو هزار و سه هزار و رامسر را دارید می توانید از امکانات این سایت استفاده نمایید. ویژگی مهم این سایت در مقایسه با سایت های شیپور و دیوار اولا فعالیت تخصصی این سایت در حوزه املاک و ساخت و ساز است و ثانیا خدمات سایت رایگان می باشد و آگهی ها به صورت بلند مدت در سایت درج خواهند شد.با ایران اکازیون ملک خود را ارزان و اکازیون بخرید و به سرعت بفروشید.

ایران اکازیون

ایران اکازیون مرکز معرفی و خرید و فروش املاک اکازیون ایران آماده درج فایل های شما در وب سایت جهت معرفی انها به خریداران می باشد.

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

آدرس :
ایمیل : info[at]iranoccasion.com
تلفن : 09358230011
بالا