فروش زمین 468متری کوچه شالیزار کلاچان هچیرود

کد آگهی : 38922
نام آگهی دهنده : آراسته

هویت آگهی دهنده: شخص

نوع ملک: باغ

شهر موقعیت این ملک : هچیرود

منطقه : کلاچان (مشاهده همه املاک کلاچان)

متراژ زمین: 468 متر مربع

موقعیت: سایر

سند: بنچاق اصلاحات أرضی

کاربری: -

بر: 14

آدرس: کلاچان کوچه شالیزار

تاریخ ثبت یا 1399/03/27


  قیمت: 2,340,000,000 تومان

  یافتن روی نقشه:

یک قطعه زمین بسیار خوش قواره الحاق به بافت واقع در بهترین نقطهء کوچهء شالیزار با ابعاد کامل مستطیل با ویوی باز و دسترسی آسان و بدون ترافیک به آزاد راه تهران شمال و شهر چالوس و مجموعه نمک آبرود و رودخانه و سد جذاب زوات ..لازم به توضیح است اکثر قطعات موجود در اطراف کوچه شالیزار که از نظر موقعیت در سطح بسیار پایینتری قرار دارند نیز با همین قیمت ؛ قیمت گذاری شده اند


توجه : با توجه به اینکه برخی مالکان و مشاوران املاک در سایت های زیادی آگهی ثبت می کنند توصیه می کنیم در زمان تماس اعلام کنید که اطلاعات تماس ایشان از طریق سایت "ایران اکازیون" دریافت کرده اید.

فعال

در باره فایل "فروش زمین 468متری کوچه شالیزار کلاچان هچیرود" بیشتر بدانید :

شمال گستر

مشاهده همه فایل های خرید باغ در هچیرود

ایران اکازیون مرجع خرید و فروش زمین ویلا و آپارتمان در شمال

ایران اکازیون : در صورتی که قصد خرید ویلا در شمال در شهرهای غرب مازندران از نور تا رامسر را دارید ایران اکازیون با آگهی بیش از 5000 فایل در این مهم به شما یاری خواهد رساند. آگهی های فروش ملک در شمال شامل ویلا و زمین جنگلی و ساحلی و کوهپایه می باشد که با هر بودجه ای می توانید فایل مورد نظر خود را پیدا نمایید. همچنین جهت بررسی و مشاوره قیمت ها ، قیمت آگهی فایل ها را بررسی نمایید تا بتوانید برای خرید ویلا در شمال اقدام نمایید. جهت خرید ویلا در شمال ، جهت خرید زمین در شمال و جهت خرید آپارتمان در شمال ایران اکازیون آگهی های شهرهای غرب مازندران شامل نور ، ایزدشهر ، نوشهر ، چمستان ، چالوس ، هچیرود ، نمک ابرود ، کلارآباد متل قو و سلمانشهر ، عباس آباد ، نشتارود ، تنکابن (شهسوار) ، کتالم و سادات شهر و رامسر را در خود جای داده است. این آگهی ها توسط مشاوران املاک و اشخاص به مدت 1 ماه تا 1 سال در سایت به صورت فعال می مانند و می توانید جهت مشاوره با همکاران ما در تماس باشید. همچنین با ثبت ویلا و زمین و آپارتمان خود در سایت ما فرصت دیده شدن آگهی خود را در یک بازه زمانی یکساله به صدها هزار کاربر بدهید تا شانس فروش ملک شما چندین برابر شود. با ایران اکازیون خرید ویلا در شمال و خرید زمین در شمال آسان تر خواهد بود.

ایران اکازیون

ایران اکازیون مرکز معرفی و خرید و فروش املاک اکازیون ایران آماده درج فایل های شما در وب سایت جهت معرفی انها به خریداران می باشد.

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

آدرس :
ایمیل : info[at]iranoccasion.com
تلفن : 09358230011
بالا