زمین ویلائی- تجاری-کوهستانی

کد آگهی : 39581
نام آگهی دهنده : محمدی

هویت آگهی دهنده: شخص

نوع ملک: زمین

شهر موقعیت این ملک : مرزن اباد

منطقه : کجور (مشاهده همه املاک کجور)

متراژ زمین: 300 متر مربع

موقعیت: روستایی، کوهپایه، جنگلی، تجاری

سند: نوبت سند

کاربری: -

آدرس: چالوس-سه راه مرزن آباد - کجور- روستای ییلاقی نیرس

تاریخ ثبت یا 1399/08/13


  قیمت: تماس بگیرید

  یافتن روی نقشه:

این زمین بر جاده اصلی نیرس و از آخرین قطعات دارای جواز ساخت و در بافت می باشد و دارای استعلامات عدم معارض جنگل بانی است و دارای آب، برق و خصوصا گاز در زمین می باشد و قابلیت ساخت همزمان ویلای ییلاقی ، مغازه تجاری در بر جاده و سوئیت ویلا در بالای مغازه می باشد. مدارک جواز موجود وارائه می شود. مساحت زمین ششصد متر است که بصورت دوقطعه سیصد متری فروخته می شود. و جواز تک و مشترک دارد.


توجه : با توجه به اینکه برخی مالکان و مشاوران املاک در سایت های زیادی آگهی ثبت می کنند توصیه می کنیم در زمان تماس اعلام کنید که اطلاعات تماس ایشان از طریق سایت "ایران اکازیون" دریافت کرده اید.

در باره فایل "زمین ویلائی- تجاری-کوهستانی" بیشتر بدانید :

شمال گستر

آخرین موارد مشابه

جدیدترین آگهی ها


   کد:32656

مشاهده همه فایل های خرید زمین در مرزن اباد

ایران اکازیون مرجع خرید و فروش زمین ویلا و آپارتمان در شمال

ایران اکازیون : در صورتی که قصد خرید ویلا در شمال در شهرهای غرب مازندران از نور تا رامسر را دارید ایران اکازیون با آگهی بیش از 5000 فایل در این مهم به شما یاری خواهد رساند. آگهی های فروش ملک در شمال شامل ویلا و زمین جنگلی و ساحلی و کوهپایه می باشد که با هر بودجه ای می توانید فایل مورد نظر خود را پیدا نمایید. همچنین جهت بررسی و مشاوره قیمت ها ، قیمت آگهی فایل ها را بررسی نمایید تا بتوانید برای خرید ویلا در شمال اقدام نمایید. جهت خرید ویلا در شمال ، جهت خرید زمین در شمال و جهت خرید آپارتمان در شمال ایران اکازیون آگهی های شهرهای غرب مازندران شامل نور ، ایزدشهر ، نوشهر ، چمستان ، چالوس ، هچیرود ، نمک ابرود ، کلارآباد متل قو و سلمانشهر ، عباس آباد ، نشتارود ، تنکابن (شهسوار) ، کتالم و سادات شهر و رامسر را در خود جای داده است. این آگهی ها توسط مشاوران املاک و اشخاص به مدت 1 ماه تا 1 سال در سایت به صورت فعال می مانند و می توانید جهت مشاوره با همکاران ما در تماس باشید. همچنین با ثبت ویلا و زمین و آپارتمان خود در سایت ما فرصت دیده شدن آگهی خود را در یک بازه زمانی یکساله به صدها هزار کاربر بدهید تا شانس فروش ملک شما چندین برابر شود. با ایران اکازیون خرید ویلا در شمال و خرید زمین در شمال آسان تر خواهد بود.

ایران اکازیون

ایران اکازیون مرکز معرفی و خرید و فروش املاک اکازیون ایران آماده درج فایل های شما در وب سایت جهت معرفی انها به خریداران می باشد.

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

آدرس :
ایمیل : info[at]iranoccasion.com
تلفن : 09358230011
بالا