۳۰۰ متر منطقه برند ریاست جمهوری سند تک برگ

کد آگهی : 39590
نام آگهی دهنده : فرخ‌زاد

هویت آگهی دهنده: شخص

نوع ملک: زمین

شهر موقعیت این ملک : چلندر

منطقه : پلستان (مشاهده همه املاک پلستان)

متراژ زمین: 300 متر مربع

موقعیت:

سند: ششدانگ

کاربری: -

بر: 11

آدرس: پلستان دوم / ریاست جمهوری

تاریخ ثبت یا 1399/08/23


  قیمت: 1,500,000,000 تومان

  یافتن روی نقشه:

سند تک برگ ۳۰۰ متر جنگلی جلگه‌ای منطقه برند ریاست جمهوری کوچه شهرکی مشرف به هتل آراز دیوارکشی شده انشعابات آب شهری برق گاز سر زمین


توجه : با توجه به اینکه برخی مالکان و مشاوران املاک در سایت های زیادی آگهی ثبت می کنند توصیه می کنیم در زمان تماس اعلام کنید که اطلاعات تماس ایشان از طریق سایت "ایران اکازیون" دریافت کرده اید.

در باره فایل "۳۰۰ متر منطقه برند ریاست جمهوری سند تک برگ" بیشتر بدانید :

شمال گستر


جدیدترین آگهی ها


مشاهده همه فایل های خرید زمین در چلندر

ایران اکازیون مرجع خرید و فروش زمین ویلا و آپارتمان در شمال

ایران اکازیون : در صورتی که قصد خرید ویلا در شمال در شهرهای غرب مازندران از نور تا رامسر را دارید ایران اکازیون با آگهی بیش از 5000 فایل در این مهم به شما یاری خواهد رساند. آگهی های فروش ملک در شمال شامل ویلا و زمین جنگلی و ساحلی و کوهپایه می باشد که با هر بودجه ای می توانید فایل مورد نظر خود را پیدا نمایید. همچنین جهت بررسی و مشاوره قیمت ها ، قیمت آگهی فایل ها را بررسی نمایید تا بتوانید برای خرید ویلا در شمال اقدام نمایید. جهت خرید ویلا در شمال ، جهت خرید زمین در شمال و جهت خرید آپارتمان در شمال ایران اکازیون آگهی های شهرهای غرب مازندران شامل نور ، ایزدشهر ، نوشهر ، چمستان ، چالوس ، هچیرود ، نمک ابرود ، کلارآباد متل قو و سلمانشهر ، عباس آباد ، نشتارود ، تنکابن (شهسوار) ، کتالم و سادات شهر و رامسر را در خود جای داده است. این آگهی ها توسط مشاوران املاک و اشخاص به مدت 1 ماه تا 1 سال در سایت به صورت فعال می مانند و می توانید جهت مشاوره با همکاران ما در تماس باشید. همچنین با ثبت ویلا و زمین و آپارتمان خود در سایت ما فرصت دیده شدن آگهی خود را در یک بازه زمانی یکساله به صدها هزار کاربر بدهید تا شانس فروش ملک شما چندین برابر شود. با ایران اکازیون خرید ویلا در شمال و خرید زمین در شمال آسان تر خواهد بود.

ایران اکازیون

ایران اکازیون مرکز معرفی و خرید و فروش املاک اکازیون ایران آماده درج فایل های شما در وب سایت جهت معرفی انها به خریداران می باشد.

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

آدرس :
ایمیل : info[at]iranoccasion.com
تلفن : 09358230011
بالا