ایران اکازیون سایت تخصصی املاک شمال کشور
برای مشاهده ملک های شهر مورد نظر خود از جستجوی سریع استفاده نمایید ، در صورتی که تمایل دارید از متغیرهای بیشتری در جستجوی خود استفاده کنید پیشنهاد می کنیم از جستجوی پیشرفته استفاده کنید.

جستجوی پیشرفته

تبلیغات

شمال گستر

لطفا در مورد مشخصات آگهی فقط با تلفن آگهی دهنده تماس بگیرید و از تماس درباره آگهی با شماره های دیگر خودداری بفرمایید.

مشارکت در ساخت در نمک آبرود

کد آگهی : 40287
نام آگهی دهنده : بیژن دهلوی

هویت آگهی دهنده: شخص

نوع ملک: زمین

شهر موقعیت این ملک : نمک آبرود

منطقه : محله 7 (مشاهده همه املاک محله 7)

متراژ زمین: 400 متر مربع

موقعیت: شهرکی

سند: تک برگ

مبلغ پیش پرداخت: 16

بر: 16

تاریخ ثبت یا 1402/03/13


  قیمت: تماس بگیرید

نمایش مختصات این ملک بر روی گوگل مپ

توضیحات : ۱ / ۶ زمین و ساخت ازما .بودجه ازشما50،50 ۱ هفته پیش، مازندران، چالوس، نمک آبرود 2سندتکبرگ3دانگ،بر16متر،شمالی،برای ساخت2طبقه مستقل ومشابه روی پیلوت بسته با431متربناونمای مدرن،استخر،روف گاردن،واقع درمحله7برندنمکابرود 700متری تله کابین،مقابل باشگاه درشرف تاسیس باندفرودکایت سواران،انشعابات کامل،نگهبانی24س استثنایی ترین قطعه بابهترین بوم(بر،ویو،موقعیت) شرق وجنوب،ساخته شده،کانال آب سراسری،دست رسی داشتن از4مسیر، : درصورت استفاده شخصی سرمایه گذار،تخفیف1ملیاردی(قیمت هرمترزمین از40به37/5ملیون،جمعا15م)درنظر گرفته شده. اطلاعات تکمیلی ،پس ازتماس اعلام خواهدشد.12ملیاردبرای ساخت بناونمای لوکس فول فرنیش(متری30م.)+3ملیارد،نقد،درچندقسط باتوافق.مشارکت فقط بامتقاضیانیکه نصف ویلا رابرای استفاده شخصی بخواهند.

توجه : با توجه به اینکه برخی مالکان و مشاوران املاک در سایت های زیادی آگهی ثبت می کنند توصیه می کنیم در زمان تماس اعلام کنید که اطلاعات تماس ایشان از طریق سایت "ایران اکازیون" دریافت کرده اید.

در باره فایل "مشارکت در ساخت در نمک آبرود" بیشتر بدانید :

شمال گستر

شمال گستر

مشاهده همه فایل های خرید زمین در نمک آبرود

خانه
مجله
+ ثبت ملک رایگان

ایران اکازیون مرجع خرید و فروش زمین ویلا و آپارتمان در شمال

ایران اکازیون : در صورتی که قصد خرید ویلا در شمال در شهرهای غرب مازندران از نور تا رامسر را دارید ایران اکازیون با آگهی بیش از 5000 فایل در این مهم به شما یاری خواهد رساند. آگهی های فروش ملک در شمال شامل ویلا و زمین جنگلی و ساحلی و کوهپایه می باشد که با هر بودجه ای می توانید فایل مورد نظر خود را پیدا نمایید. همچنین جهت بررسی و مشاوره قیمت ها ، قیمت آگهی فایل ها را بررسی نمایید تا بتوانید برای خرید ویلا در شمال اقدام نمایید. جهت خرید ویلا در شمال ، جهت خرید زمین در شمال و جهت خرید آپارتمان در شمال ایران اکازیون آگهی های شهرهای غرب مازندران شامل نور ، ایزدشهر ، نوشهر ، چمستان ، چالوس ، هچیرود ، نمک ابرود ، کلارآباد متل قو و سلمانشهر ، عباس آباد ، نشتارود ، تنکابن (شهسوار) ، کتالم و سادات شهر و رامسر را در خود جای داده است. این آگهی ها توسط مشاوران املاک و اشخاص به مدت 1 ماه تا 1 سال در سایت به صورت فعال می مانند و می توانید جهت مشاوره با همکاران ما در تماس باشید. همچنین با ثبت ویلا و زمین و آپارتمان خود در سایت ما فرصت دیده شدن آگهی خود را در یک بازه زمانی یکساله به صدها هزار کاربر بدهید تا شانس فروش ملک شما چندین برابر شود. با ایران اکازیون خرید ویلا در شمال و خرید زمین در شمال آسان تر خواهد بود.

ایران اکازیون

ایران اکازیون بزرگترین وب سایت تخصصی خرید و فروش املاک و ثبت آگهی در حوزه خرید و فروش املاک اعم از زمین ویلا و آپارتمان و باغ در شمال کشور می باشد.

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

آدرس :
ایمیل : info[at]iranoccasion.com
تلفن پشتیبانی :01191011153